ЗГУРТАВАНЬНЕ БЕЛАРУСКАЙ ШЛЯХТЫ

ASSOCIATION OF THE BELARUSIAN NOBILITY

СОБРАНИЕ БЕЛОРУССКОЙ ШЛЯХТЫ


Правілы форумаў (па-беларуску)Правила форумов (по-русски)

Бел.: Калі вы ўводзіце свой лагін і пароль, часта здараецца, што вас не пускае і піша пра памылку. Пры гэтым адкрываецца старонка для ўвахода на форум. Ваш лагін ужо запомніўся. Набярыце яшчэ раз пароль і націскайце "ўвайсьці". Павінна спрацаваць.

Рус.: Когда вы вводите свой логин и пароль, часто случается, что вас не пускает и пишет об ошибке. При этом открывается страница для входа на форум. Ваш логин уже запомнился. Наберите пароль ещё раз и нажимайте "войти". Должно сработать.

Автор Тема: Паведамленьні са старога форуму. 2002.06-2002.12.  (Прочитано 9071 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Ўладзіслаў Вяроўкін-Шэлюта

  • Гость
2002-09-07 22:32:07' 'Вадзiм Вiднiкевiч','Re: Пра шляхецкія роды, прозьвішчы якіх пачынаюцца на "В"','paleshuk@tut.by';
'Сваё прозвiшча (Вiднiкеiвч альбо Альцывановiч ) у спiсу я не знайшоу
Самi гэтыя прозвiшчы з Лунiнецкага раёна Брэстскай вобласцi, каля вёсак
Ракiтна i Ежыукi, Язвiнкi
Хацелася б вельмi даведацца свайго радавага.
I вялiкае дзякуй за сайт';

2002-09-07 23:48:10' 'Ўладзіслаў Вяроўкін-Шэлюта','Вiднiкеiвч альбо Альцывановiч','v-sh@nobility.by';
'Мне не вядома, каб гэта былі шляхецкія роды.';

2002-10-06 13:16:16' 'lyudmila verevkina','Re: Вiднiкеiвч альбо Альцывановiч','lyuda_77@yahoo.com';
'Прочитала статью в Аифе про ваше общество.Заинтересовалась происхождением своей фамилии.Можно ли узнать подробности?Если можно пришлите ответ на мой e-mail.Спасибо!';

2002-10-06 21:31:51' 'Ўладзіслаў Вяроўкін-Шэлюта','Вяроўкін','v-sh@nobility.by';
'Я зусім нічога не магу сказаць пра вашае паходжаньне. Існуе вялікая колькасьць зусім розных Вяроўкіных.
Чытайце "Правілы форумаў\".';

2002-12-25 22:09:07' 'Василевкая','Re: Вяроўкін','victv@tut/by';
'Я занимаюсь составлением родословной своей семьи. Наши Василевские проживали в 19 веке в Могилевской губернии Чаусовской волости. Может быть подсткажите, как попали они туда? Или где прочитать про это?';