ЗГУРТАВАНЬНЕ БЕЛАРУСКАЙ ШЛЯХТЫ

ASSOCIATION OF THE BELARUSIAN NOBILITY

СОБРАНИЕ БЕЛОРУССКОЙ ШЛЯХТЫ


Правілы форумаў (па-беларуску)Правила форумов (по-русски)

Бел.: Калі вы ўводзіце свой лагін і пароль, часта здараецца, што вас не пускае і піша пра памылку. Пры гэтым адкрываецца старонка для ўвахода на форум. Ваш лагін ужо запомніўся. Набярыце яшчэ раз пароль і націскайце "ўвайсьці". Павінна спрацаваць.

Рус.: Когда вы вводите свой логин и пароль, часто случается, что вас не пускает и пишет об ошибке. При этом открывается страница для входа на форум. Ваш логин уже запомнился. Наберите пароль ещё раз и нажимайте "войти". Должно сработать.

Автор Тема: Гардзіеўскі, Гардзяеўскі / Hardzijewski / Hordzijewski, Hordziejewski / Гордиевский, Гордеевский, Гордзиевский, Гордзеевский, Гардиевский, Гардзиевский  (Прочитано 6331 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Aleshshka

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 7
Мой род паходзиць з Наваградка (Гродзенская вобласць). Дзед Иван (Ян), прадзед Караль (1894 г.н.), прапрадзед Людвик. Ведаю некаторыя имены и других Гардзиеуских з Наваградка, але дакладнай инфармацыи аб их не маю. Запрашаю усих Гардзиеуских ци их нашчадкау тут пакинуць инфармацыю аб сабе. Можа разам дакапаем да шляхецких каранеу.
« Последнее редактирование: 15 Марта 2013, 23:39:09 от Ўладзіслаў Вяроўкін-Шэлюта »

Aleshshka

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 7
Так не написау спачатку, мае прозвишча - Гардзиеуски (Гордиевский). Мяне цикавиць инфармацыя аб Гардзиеуских з Иу*я. Там павинна быць радня па прадзеду. Ну и каго не ведаю пишыце таксама, планую летам у архивах пакапаць. А так прозвишча  наша есь у гербоунику шляхты ВКЛ 1656 г. 200 гадоу не таки вельки (здаецца) перыяд у гисторыи - мо што и атрымаецца.